NETPAS ile denizcilik eğitiminde teknolojik ortaklığa imza

Deniz Ticaret Enstitüsü dünyanın en iyi gemi işletme ve gemi yönetimi yazılımı olan NETPAS ile denizcilik eğitiminde teknolojik ortaklığa imza atmıştır. DTE 'nin tüm eğitim programlarının teknolojik altyapısı NETPAS tarafından sağlanmaktadır. Deniz Ticaret Enstitüsü, NETPAS gemi işletme ve gemi yönetimi yazılımlarının Türkiye'deki ilk ve tek denizcilik eğitimi çözüm ortağıdır.

Yeditepe Üniversitesi Kariyer Günleri Konuğu DTE

Yeditepe Üniversitesi Kariyer günleri kapsamında düzenlenen organizasyona Deniz Ticaret Enstitüsü yönetimi konuşmacı olarak katılmıştır. 12-16 Mart 2012 tarihinde yapılan kariyer günleri sonunda D.T.E. Yönetimine katılım ve katkılarından dolayı plaketleri tevdi edilmiştir.

DTE Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'de

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Çan Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenen Lojistik Zirvesine Deniz Ticaret Enstitüsü yönetimi konuşmacı olarak katılmıştır. Zirvenin sonunda D.T.E. yönetimine plaketleri tevdi edilmiştir.

''Brokerlik ve Finansal Denizcilik Zirvesi''

Yıldız Teknik Üniversitesi Denizcilik Kulübü tarafından düzenlenen ''Brokerlik ve Finansal Denizcilik Zirvesi'' konulu oturuma Deniz Ticaret Enstitüsü yönetimi konuşmacı olarak katılmıştır. Zirvenin sonunda D.T.E. yönetimine plaketleri tevdi edilmiştir.

14. Ulusal Denizkızı Kongresi

Deniz Öğrencileri Derneği tarafından her yıl düzenlenen 14. Ulusal Denizkızı Kongresine Deniz Ticaret Enstitüsü yönetimi konuşmacı olarak katılmıştır. Kongrenin sonunda D.T.E. yönetimine plaketleri tevdi edilmiştir.


ReferanslarReferanslar