Deniz Ticaret Enstitüsü Kurumsal Eğitim Koordinatörlüğü tarafından planlanan MASTERCLASS eğitimleri, Dış Ticaret, Lojistik ve Denizcilik sektörlerinde hizmet veren kurum ve kuruluşlardaki profesyonellere yönelik hazırlanan ve uygulanan ‘’In-House / Tailor Made’’ uzmanlık ve mesleki gelişim eğitimleridir.

Kurumsal Eğitimler Koordinatörlüğü her bir kurum veya kuruluşun ihtiyaç duyduğu eğitim modellerini, uzman kadrosu ile birlikte belirlemekte ve bu çerçevede eğitim planları hazırlamakta, uygulamakta ve denetlemektedir.

Günümüzde Dış Ticaret, Lojistik ve Denizcilik alanlarına yapılan yatırımlar hızla çoğalmakta ve rekabet edebilirliği sağlamak için profesyonellerin kişisel bilgi ve yeteneklerini üst basamaklara çıkarmaları gerekmektedir.

Ekonomik modellerin yanı sıra teknik, sigorta, finansal ve hukuki denizcilik yeterlilikleri üzerine de çalışmaların yer aldığı MASTERCLASS eğitimleri, deniz ticaretinin ileri seviye konuları üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Deniz Ticaret Enstitüsü Dış Ticaret, Lojistik ve Denizcilik tematik alanlarında Türkiye’nin alanında lider, ilk ve tek ihtisas ve araştırma kurumudur. Danışmanlığı yürütülen kurum ve kuruluşlardan 5000’i aşkın profesyonel Deniz Ticaret Enstitüsü çözüm ortaklığından faydalanmıştır.

Eğitimler deneyimli profesyonellerin yönetiminde, ayrıntılı ve güncel denizcilik konularında  karmaşık ve deneyim gerektiren sorunları çözebilecek kavramsal bir anlayış ve bakış açısı kazandırmaktadır. Denizciliğin tüm dallarında katılımcı profesyonellerin deniz ticareti, dış ticaret, lojistik ve ileri yönetim becerilerini geliştirmek hedeflenir.


ReferanslarReferanslar

MasterClass ile ilgili Ön Kayıt ve Detaylı Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz